• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی امبر اینتنس

  امبر اینتنس عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Ambre Intense ترکیبی از برگ خشک برگبو با مقدار کمی نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، روایح دودی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی اومبر فم

  اومبر فم عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Ombre Fumee ترکیبی از پرتقال، لیمو ترش، سرو با مقدار کمی خس خس ، زنبق ، فلفل است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایوودی اوند سون 7

  ادو پرفیوم اوند سون 7 عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Onde 7 ترکیبی از عسل ، زنجبیل ، نرگس با مقدار کمی دانه تونکا ، چوب گایاک، موم است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی بلان دو سیین

  بلان دو سیین عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Blanc de Sienne ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، ریحان با مقدار کمی زنبق ، سرو ، شکوفه پرتقال ، انجیر است که با رایحه های ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی توبرز منیفست

  توبرز منیفست عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Tubéreuse Manifeste ترکیبی از وانیل ، رز ، ترکیبات سبز ، زنبق ، چرم ، گیاه درمنه، لابدانیوم، گل مریم ، بابونه ، روایح حیوانی، رام (نوشیدنی) با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی دم دو پیک

  دم دو پیک عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. D’Ame de Pique ترکیبی از برگ و جوانه انگور فرنگی، گلابی با مقدار کمی رز ، تمشک است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی دیزرت نوکترن

  دیزرت نوکترن عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Desert Nocturne ترکیبی از ترنج ، پرتقال، زعفران با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، سدر ، روایح دودی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی روه دانتالا 2015

  روه دانتالا 2015 عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Reve d’Anthala 2015 ترکیبی از نارنگی ماندارین، برگ درخت نارنج با مقدار کمی یاس، ارکیده است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی زست د اور

  زست د اور عطری با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Zeste d’Or ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، خزه درخت بلوط ، خس خس ، رزماری ، هل ، لامی با مقدار کمی است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی سبل پورپری

  سبل پورپری عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Sable Pourpre ترکیبی از روایح دودی، تمشک ، زعفران با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، بوته وحشی جاوی است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی سنس ابستریت

  سنس ابستریت عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Sens Abstrait ترکیبی از کهربا، ترکیبات سبز ، روایح چوبی، مرکبات ، گل‌های معطر، روایح گلی با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی گلی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی سیتی اونیریک

  سیتی اونیریک عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Cité Onyrique ترکیبی از فلفل صورتی ، برگ و جوانه انگور فرنگی، تمشک با مقدار کمی رز ، یاس، عود است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی فلور د اورنجر 2015

  فلور د اورنجر 2015 عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Fleur d’Oranger 2015 ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین با مقدار کمی بهار نارنج، برگ درخت نارنج، شکوفه پرتقال است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی کالر فاوو

  کالر فاوو عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Couleur Fauve ترکیبی از ترنج ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، لابدانیوم، فلفل صورتی ، عنبر، فلفل سیچوان ، فیبر بیدستران با مقدار کمی است که با رایحه های معطر ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی کویر بلان

  کویر بلان عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Cuir Blanc ترکیبی از آویشن ، برگ بنفشه ، زعفران با مقدار کمی کهربا، زنبق است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی مسک اینتنس

  مسک اینتنس عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Musc Intense ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، آلدهید با مقدار کمی فریزیا ، سدر ، یاس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی مسک اینتنس 2015

  مسک اینتنس 2015 عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Musc Intense 2015 ترکیبی از ترنج ، لامی ، گل ختی با مقدار کمی برگ درخت نارنج است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی نت دی لوکس 2015

  نت دی لوکس 2015 عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Note de Luxe 2015 ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش با مقدار کمی رز ، زنبق ، یاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوودی نویر اورینت

  نویر اورینت عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند evody parfums می باشد. Noir d’Orient ترکیبی از دارچین ، روایح دودی با مقدار کمی ادویه گل میخک ، ادویه جات معطر، رام (نوشیدنی) است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها