• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  اکسیس آمیتیس کاویار

  عطر آمیتیس کاویار عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Amethyst Caviar ترکیبی از ترنج ، نارنگی، چای با مقدار کمی رز ، فریزیا ، گل برف است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اکسیس اکسترم

  عطر اکسترم عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Extreme ترکیبی از نارنگی ماندارین، پرتقال، لیمو ترش، سیب ، نعناع ، فلفل صورتی ، گلابی ، کارامل با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، خس خس ، یاس، گل برف ، روایح چوبی، بوته وحشی جاوی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اکسیس الگانت

  عطر الگانت عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Elegant ترکیبی از ترنج ، گلابی ، قهوه با مقدار کمی یاس، گل برف ، شکوفه بادام است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس اموشن

  عطر اموشن عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Emotion ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، فریزیا ، بنفشه ، گل یلانگ ، گل آفتاب پرست است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اکسیس اوریجینال

  عطر اوریجینال عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Original ترکیبی از ترنج ، نعناع ، تمشک ، زردآلو با مقدار کمی رز ، شبدر ، گل برف ، گل یلانگ است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اکسیس پارما

  عطر پارما عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Parma ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، هلو ، خربزه ، تمشک با مقدار کمی آب دریا ، رز ، گل یلانگ است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس پشن

  عطر پشن عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Passion ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، سیب سرخ با مقدار کمی رز ، گل مریم ، هلو است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس پینک

  عطر پینک عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Pink ترکیبی از لیمو ترش، فلفل صورتی ، برگ بنفشه با مقدار کمی انگور فرنگی سیاه، گل صدتومانی، تمشک است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس پینک کاویار

  عطر پینک کاویار عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Pink Caviar ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، انگور فرنگی سیاه، هلو ، میوه گل ساعت با مقدار کمی رز ، فریزیا ، یاس است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس دیاموند

  عطر دیاموند عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Diamond ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال ، گل سوسن است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس دیاموند سنسوال

  عطر دیاموند سنسوال عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Diamond Sensual ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، هلو ، شکوفه بادام ، گیلاس با مقدار کمی رز ، بنفشه ، زنبق ، گل آفتاب پرست، شیرین بیان است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس دیاموند لاولی

  عطر دیاموند لاولی عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Diamond Lovely ترکیبی از مرکبات ، آلو ، هلو ، زردآلو با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، گل آفتاب پرست، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس رد کاویار

  عطر رد کاویار عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Red Caviar ترکیبی از انار ، نارنگی، فلفل صورتی ، هلو ، تمشک با مقدار کمی رز ، فریزیا ، گل آفتاب پرست، ارکیده ، برگ بنفشه است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اکسیس سو پرشس

  عطر سو پرشس عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis So Precious ترکیبی از مشک ، کهربا، وانیل ، خس خس ، روایح چوبی، شکوفه پرتقال ، گل اوسمانتوس با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس فلورال

  عطر فلورال عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Floral ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گریپ فروت با مقدار کمی رز ، یاس، هلو ، تمشک است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس فلورال بوکت

  عطر فلورال بوکت عطری معتدل با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Floral Bouquet ترکیبی از ترنج ، آلو ، هلو با مقدار کمی رز ، سدر ، یاس، گل برف است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس فور اور

  عطر فور اور عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Forever ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی ، برگ خشک برگبو با مقدار کمی دانه تونکا ، رز ، یاس، گل آفتاب پرست است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس گلام

  عطر گلام عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Glam ترکیبی از ترنج ، پرتقال، ترکیبات سبز با مقدار کمی رز ، یاس، گل برف است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس لاو

  عطر لاو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Love ترکیبی از لیمو ترش، انگور فرنگی سیاه، گلابی با مقدار کمی رز ، بنفشه ، تمشک است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اکسیس له اسپریت

  عطر له اسپریت عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis L’esprit ترکیبی از ترکیبات سبز ، علف ، گل‌های معطر با مقدار کمی است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس مون آمور اپریکات

  عطر مون آمور اپریکات عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Mon Amour Apricot ترکیبی از میوه‌جات، زردآلو با مقدار کمی گل یلانگ ، گل‌های معطر است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس مون آمور بلو

  عطر مون آمور بلو عطری خنک با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Mon Amour Blue ترکیبی از آب دریا ، شبدر ، مرکبات ، گل‌های سفید با مقدار کمی است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس مون آمور پینک

  عطر مون آمور پینک عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Axis Mon Amour Pink ترکیبی از میوه‌جات، گل آفتاب پرست، ادویه جات معطر با مقدار کمی رز ، یاس، یاس تاهیتی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اکسیس میرویر

  عطر میرویر عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند axis می باشد. Miroir ترکیبی از سرخالو، تمشک با مقدار کمی رز ، فریزیا است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها