• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اوریف لیم آن د اج

  عطر آن د اج عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند oriflame می باشد. On The Edge ترکیبی از پرتقال، بنفشه ، چرم ، روایح چوبی با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اوریف لیم اکلت مون پارفوم

  عطر اکلت مون پارفوم عطری با رایحه ی تند و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند oriflame می باشد. Eclat Mon Parfum ترکیبی از فلفل صورتی ، برگ بنفشه ، گلابی با مقدار کمی زنبق ، گل آفتاب پرست، پونه کوهی است که با رایحه های چایپر میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اوریف لیم پوزس د سکرت وومن

  عطر پوزس د سکرت وومن عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند oriflame می باشد. Possess The Secret Woman ترکیبی از ترنج ، یاس، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی سیب ، ارکیده ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اوریف لیم لایو این کالور (کالر)

  عطر لایو این کالور (کالر) عطری با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند oriflame می باشد. Live In Colour ترکیبی از ریواس با مقدار کمی هزارنِی است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اوریف لیم لومینسنس

  عطر لومینسنس عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند oriflame می باشد. Luminescence ترکیبی از ترنج ، مرکبات ، شکوفه سیب با مقدار کمی فریزیا ، یاس، گل صدتومانی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اوریف لیم میس جوردانی اینتنس

  عطر میس جوردانی اینتنس عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند oriflame می باشد. Miss Giordani Intense ترکیبی از پرتقال، ترکیبات سبز ، هلو با مقدار کمی بهار نارنج، گاردنیای یاسمنی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اوریف لیم میس یس تو لاو

  عطر میس یس تو لاو عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند oriflame می باشد. Miss Yes To Love ترکیبی از تمشک با مقدار کمی قلب خونین (گیاه) است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اوریف لیم میسترال اود (عود)

  عطر میسترال اود (عود) عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند oriflame می باشد. Mysterial Oud ترکیبی از روایح گلی با مقدار کمی رز ، میخک صدپر است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها