• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  اورسای له اور د سی سلبرشن

  عطر له اور د سی سلبرشن عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند orsay می باشد. L’Or de Say Celebration ترکیبی از ترنج ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی سرخالو، رز ، گیاه درمنه است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اورسای له اور د سی اسنس

  عطر له اور د سی اسنس عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند orsay می باشد. L’Or de Say Essence ترکیبی از میوه‌جات، شکوفه پرتقال با مقدار کمی رز ، گل ابریشم ، یاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اورسای له اور د سی اینسپیرشن

  عطر له اور د سی اینسپیرشن عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند orsay می باشد. L’Or de Say Inspiration ترکیبی از ترنج ، نارنگی، انگور فرنگی سیاه، خربزه با مقدار کمی رز ، یاس، گل برف ، گل مریم است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اورسای له اور د سی شماره 1

  عطر له اور د سی شماره 1 عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند orsay می باشد. L’Or de Say No. 1 ترکیبی از نارنگی ماندارین، پرتقال با مقدار کمی یاس، آلو است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اورسای له اور د سی شماره 2

  عطر له اور د سی شماره 2 عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند orsay می باشد. L’Or de Say No. 2 ترکیبی از سرخالو، زردآلو با مقدار کمی رز ، سدر ، گل سوسن است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اورسای له اور د سی شماره 3

  عطر له اور د سی شماره 3 عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند orsay می باشد. L’Or de Say No. 3 ترکیبی از نارنگی ماندارین، پرتقال با مقدار کمی یاس، شکوفه آلو است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها