• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  اورتو پاریسی استرکوس 5,041,000 تومان

  پرفیوم استرکوس عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند orto parisi می باشد. Stercus ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی گلی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • اورتو پاریسی برگاماسک 5,104,000 تومان

  عطر برگاماسک عطری خنک با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند orto parisi می باشد. Bergamask ترکیبی از ترنج ، مشک با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  اورتو پاریسی بروتوس 4,944,000 تومان

  پرفیوم بروتوس عطری معتدل با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند orto parisi می باشد. Brutus ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، نعناع هندی با مقدار کمی است که با رایحه های معطر فوژه ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  اورتو پاریسی بوکانرا 5,311,000 تومان

  پرفیوم بوکانرا عطری گرم با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند orto parisi می باشد. Boccanera ترکیبی از مشک ، چوب صندل سفید ، شکلات ، زنجبیل ، فلفل ، فلفل قرمز شیرین با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  اورتو پاریسی ترونی 7,434,000 تومان

  پرفیوم ترونی عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند orto parisi می باشد. Terroni ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  اورتو پاریسی سمینالیس 5,280,000 تومان

  اکستریت د پرفیوم سمینالیس عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند orto parisi می باشد. Seminalis ترکیبی از چوب صندل سفید ، آلدهید ، ارکیده با مقدار کمی چوب صندل سفید ، شیر ، خامه است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  اورتو پاریسی ویرید 5,264,000 تومان

  اکستریت د پرفیوم ویرید عطری خنک با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند orto parisi می باشد. Viride ترکیبی از ترکیبات سبز ، روایح چوبی با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  اورتو پاریسی مگاماره

  پرفیوم مگاماره عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند orto parisi می باشد. Megamare ترکیبی از آب دریا ، پرتقال، بنفشه ، فلفل ، آب با مقدار کمی آب دریا ، اسطوخودوس ، ترکیبات سبز ، جلبک دریایی، چای ، نمک است که با رایحه های معطر آبزی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها