• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  امبرفیگ اسپهان

  عطر اسپهان عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند amberfig می باشد. Ispahan ترکیبی از برگ و جوانه انگور فرنگی، تمشک ، هندوانه با مقدار کمی رز ، زنبق ، عسل ، بادام زمینی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  امبرفیگ اورنج فلامبویانت

  عطر اورنج فلامبویانت عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند amberfig می باشد. Orange Flamboyant ترکیبی از پرتقال، هل ، فلفل ، یوزو با مقدار کمی لابدانیوم، لامی ، صمغ برو برانکو است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  امبرفیگ اینفینیمنت ماندارین

  عطر اینفینیمنت ماندارین عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند amberfig می باشد. Infiniment Mandarine ترکیبی از نارنگی ماندارین، برگ درخت نارنج، یوزو ، آناناس با مقدار کمی نارنج، پلومریا، آب است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  امبرفیگ پاپیرو ابسولوتو

  عطر پاپیرو ابسولوتو عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند amberfig می باشد. Papiro Absoluto ترکیبی از پرتقال، لیمو ترش، گواوا با مقدار کمی سدر ، شمعدانی ، فلفل ، کارامل است که با رایحه های چوبی گلی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  امبرفیگ پریشز عود

  عطر پریشز عود عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند amberfig می باشد. Precious Oud ترکیبی از عسل ، عود، شکلات سفید با مقدار کمی رز ، بوته وحشی جاوی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  امبرفیگ پلوی د اورنج

  عطر پلوی د اورنج عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند amberfig می باشد. Pluie D’Orange ترکیبی از پرتقال، گریپ فروت ، فلفل ، یوزو با مقدار کمی آب ، سوسن زنجبیلی سپید است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  امبرفیگ تاباک رویال

  عطر تاباک رویال عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند amberfig می باشد. Tabac Royal ترکیبی از گل آفتاب پرست، تمشک ، کنیاک با مقدار کمی چرم ، تنباکو ، کاکائو ، کارامل است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  امبرفیگ سانتال رژ (روژ)

  عطر سانتال رژ (روژ) عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند amberfig می باشد. Santal Rouge ترکیبی از دارابی، گلابی ، پرتقال خونی ، شراب قرمز با مقدار کمی رز ، شمعدانی ، عسل ، عود، سرو کوهی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  امبرفیگ سیترون نویر

  عطر سیترون نویر عطری با رایحه ی ترش و تلخ و در عین حال لطیف از برند amberfig می باشد. Citron Noir ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، سیب ، آناناس با مقدار کمی زنبق ، عود است که با رایحه های رایحه های مرکباتی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  امبرفیگ گرین وود

  عطر گرین وود عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند amberfig می باشد. Green Wood ترکیبی از لیمو ترش، نعناع ، صمغ گالبانیوم، دانه سرو کوهی ، سرو کوهی ، ابسنث با مقدار کمی زنبق ، سرو ، چوب کشمیر ، گل سوسن، چای میت، گل جعفری ، شاهدانه ، پیتانگا است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها