• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  الی ساب له پارفوم ادو پارفوم اینتنس (الیه سعب لی پرفیوم اینتنس) 3,243,000 تومان

  ادو پرفیوم الی ساب له پارفوم ادو پارفوم اینتنس (الیه سعب لی پرفیوم اینتنس) عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Le Parfum Eau de Parfum Intense ترکیبی از شکوفه پرتقال با مقدار کمی رز ، گل یلانگ ، عسل است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • الی ساب له پارفوم ریسورت کالکشن 4,662,000 تومان

  ادو تویلت الی ساب له پارفوم ریسورت کالکشن عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Le Parfum Resort Collection ترکیبی از نارنگی ماندارین، شکوفه پرتقال ، انجیر با مقدار کمی یاس، شکوفه نارنگی ماندارین، پلومریا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • الیه ساب گرل آف ناو فوراور 4,576,000 تومان

  ادو پرفیوم گرل آف ناو فوراور عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Girl of Now Forever ترکیبی از لیمو ترش، تمشک با مقدار کمی رز ، شکوفه پرتقال ، انگور فرنگی سیاه، بادام است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  الیه ساب گرل آف نیو ( الی ساب گرل آف نو) 3,147,000 تومان

  ادو پرفیوم گرل آف نیو ( الی ساب گرل آف نو) عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Girl of Now ترکیبی از نارنگی ماندارین، گلابی ، پسته با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، بادام ، مگنولیا است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  الیه ساب گریل آف نیو شاین ( الي ساب گرل اف ناو شاین) 3,335,000 تومان

  ادو پرفیوم گریل آف نیو شاین ( الي ساب گرل اف ناو شاین) عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Girl of Now Shine ترکیبی از نارنگی ماندارین، آناناس ، گلابی ، پسته با مقدار کمی یاس، گل یلانگ ، شکوفه پرتقال ، بادام است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  الیه ساب له پارفوم این وایت 3,152,000 تومان

  ادو پرفیوم له پارفوم این وایت عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Le Parfum in White ترکیبی از شکوفه پرتقال ، دانه‌های قرمز با مقدار کمی یاس است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  الیه ساب له پرفیوم رویال 3,703,000 تومان

  ادو پرفیوم له پرفیوم رویال عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Le Parfum Royal ترکیبی از نارنگی ماندارین با مقدار کمی بهار نارنج، رز است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • الیه ساب نویت نور 2,981,000 تومان

  ادو پرفیوم نویت نور عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Nuit Noor ترکیبی از رز ، نعناع هندی ، گل یلانگ ، عسل ، روایح چوبی، فلفل ، روایح دودی، ادویه جات معطر با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  الی ساب لئو کوتور (الیه سعب لئو کوچر)

  ادو تویلت الی ساب لئو کوتور (الیه سعب لئو کوچر) عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. L’Eau Couture ترکیبی از شکوفه بادام با مقدار کمی شکوفه پرتقال است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الی ساب له پارفوم (الیه سعب لی پرفیوم)

  ادو پرفیوم الی ساب له پارفوم (الیه سعب لی پرفیوم) عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Elie Saab Le Parfum EDP ترکیبی از شکوفه پرتقال با مقدار کمی یاس است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الی ساب له پارفوم ادو تویلت (الیه سعب لی پرفیوم تویلت)

  الی ساب له پارفوم ادو تویلت (الیه سعب لی پرفیوم تویلت) عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Elie Saab Le Parfum EDT ترکیبی از شکوفه نارنگی ماندارین با مقدار کمی شمعدانی ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الی ساب له پارفوم رز کوتور (الیه سعب لی پرفیوم رز کوچر)

  الی ساب له پارفوم رز کوتور (الیه سعب لی پرفیوم رز کوچر) عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Le Parfum Rose Couture ترکیبی از ترنج ، رز ، شکوفه پرتقال ، گل صدتومانی با مقدار کمی سرخالو، وانیل ، رز ، یاس، هلو است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الی ساب له پارفوم ریسورت کالکشن

  ادو تویلت الی ساب له پارفوم ریسورت کالکشن عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Le Parfum Resort Collection ترکیبی از نارنگی ماندارین، شکوفه پرتقال ، انجیر با مقدار کمی یاس، شکوفه نارنگی ماندارین، پلومریا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الی ساب له پارفوم له ادیشن ارجنت

  الی ساب له پارفوم له ادیشن ارجنت عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Ellie Saab Le Parfum L’Edition Argent ترکیبی از شکوفه پرتقال با مقدار کمی یاس است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الیه ساب له پارفوم ادیشن فویلز د اور

  له پارفوم ادیشن فویلز د اور عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Le Parfum Edition Feuilles d’Or ترکیبی از ترنج ، شکوفه پرتقال با مقدار کمی یاس، گل یلانگ است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الیه ساب له پارفوم اسنشیال

  له پارفوم اسنشیال عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Le Parfum Essentiel ترکیبی از نارنگی ماندارین، شکوفه پرتقال با مقدار کمی گاردنیای یاسمنی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الیه ساب له پارفوم ریسورت کالکشن 2017

  له پارفوم ریسورت کالکشن 2017 عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Le Parfum Resort Collection2017 ترکیبی از نارنگی ماندارین، پلومریا با مقدار کمی یاس، انار ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الیه ساب له پارفیوم اکلت د اور

  له پارفیوم اکلت د اور عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Le Parfum Eclat d’Or ترکیبی از پرتقال با مقدار کمی یاس، گل یلانگ ، عسل ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الیه ساب له پرفیوم لومییر

  له پرفیوم لومییر عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند elie saab می باشد. Le Parfum Lumière ترکیبی از نارنگی ماندارین، گل یلانگ ، شکوفه پرتقال با مقدار کمی یاس، گاردنیای یاسمنی، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها