• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  الیزابت تیلور لاو اند وایت دیامونز

  لاو اند وایت دیامونز عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند elizabeth taylor می باشد. Love & White Diamonds ترکیبی از نارنگی ماندارین، بهار نارنج، برگ درخت نارنج با مقدار کمی رز ، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل مریم است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الیزابت تیلور وایت دیاموندز اِن روژ

  وایت دیاموندز اِن روژ عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند elizabeth taylor می باشد. White Diamonds en Rouge ترکیبی از فلفل صورتی ، تمشک با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الیزابت تیلور وایت دیاموندز لاستر

  وایت دیاموندز لاستر عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند elizabeth taylor می باشد. White Diamonds Lustre ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، تمشک ، گلابی با مقدار کمی ریشه زنبق، یاس، نرگس ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الیزابت تیلور وایت دیاموندز نایت

  وایت دیاموندز نایت عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند elizabeth taylor می باشد. White Diamonds Night ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، زردآلو با مقدار کمی فریزیا ، سیریس شب تاب است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها