• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  الکساندر جی آرجنتیک

  عطر آرجنتیک عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Argentic ترکیبی از ترنج با مقدار کمی رز ، فلفل است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی لجیسی وایت (لیجیسی سفید)

  عطر لجیسی وایت (لیجیسی سفید) عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Legacy White ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی نعناع هندی ، یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی وسترن لیدر بلک

  ادو پرفیوم وسترن لیدر بلک عطری معتدل با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Western Leather Black ترکیبی از ترنج ، پرتقال، لیمو ترش با مقدار کمی نعناع هندی ، اسطوخودوس ، خس خس ، رزماری ، هل است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندرو جی اوسنت بلک

  عطر الکساندرو جی اوسنت بلک عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Oscent Black ترکیبی از بادیان رومی، زنجبیل با مقدار کمی نعناع هندی ، سدر ، تنباکو ، روایح چوبی، صمغ کندر است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندرو جی له رویال

  عطر الکساندرو جی له رویال عطری خنک با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Le Royal ترکیبی از لیمو ترش، هل ، دارچین ، گلابی با مقدار کمی سدر ، لامی ، فلفل ، اقاقیای پالیساندر است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها