• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  الکساندر جی بلک ماسکس

  عطر بلک ماسکس عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Black Muscs ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، بنفشه است که با رایحه های چوبی گلی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی پیور آرت

  عطر پیور آرت عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Pure Art ترکیبی از ترنج ، سدر با مقدار کمی یاس، عود است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندر جی د مجستیک جاردین

  عطر د مجستیک جاردین عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. The Majestic Jardin ترکیبی از بادام با مقدار کمی فلفل ، گیلاس ، شکوفه گیلاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندر جی د مجستیک عود

  عطر د مجستیک عود عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. The Majestic Oud ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، سیب ، انگور فرنگی سیاه، خربزه ، تمشک با مقدار کمی نعناع هندی ، سالویا است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندر جی د مجستیک مسک

  عطر د مجستیک مسک عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. The Majestic Musk ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی با مقدار کمی گل آفتاب پرست، لامی ، سرو کوهی است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندر جی د مجستیک وانیلا

  عطر د مجستیک وانیلا عطری با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. The Majestic Vanilla ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، دارچین با مقدار کمی دانه تونکا ، صمغ گالبانیوم، هلو است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندر جی د مجستیک وتیور

  عطر د مجستیک وتیور عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. The Majestic Vetiver ترکیبی از ریحان ، گریپ فروت ، هل با مقدار کمی گشنیز ، لیاتریس است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی زفیر عود وانیل

  عطر زفیر عود وانیل عطری گرم با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Zafeer Oud Vanille ترکیبی از وانیل ، چرم ، تافی با مقدار کمی دانه تونکا ، ادویه گل میخک ، گل یلانگ ، روایح چوبی است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی سیلور آمبر

  ادو پرفیوم سیلور آمبر عطری گرم با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Silver Ombre ترکیبی از لیمو ترش، گلابی با مقدار کمی رز ، چوب صندل سفید ، شبدر ، صمغ کندر است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی لیولی

  عطر لیولی عطری با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Liyoli ترکیبی از گریپ فروت ، آب با مقدار کمی یاس، گل صدتومانی، گلابی است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی مورنیگ موسکس

  ادو پرفیوم مورنیگ موسکس عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Morning Muscs ترکیبی از نارنگی ماندارین، گریپ فروت ، هل ، تافی با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، بنفشه است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی هیون

  عطر هیون عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Alexandre.J Heaven ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، گریپ فروت با مقدار کمی ترکیبات سبز ، شکوفه پرتقال ، آب است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر گلدن عود

  عطر الکساندر گلدن عود عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Golden Oud ترکیبی از با مقدار کمی نعناع هندی ، خس خس ، بنفشه ، چوب صندل سفید ، روایح چوبی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندرو جی اوسنت رژ

  عطر الکساندرو جی اوسنت رژ عطری گرم با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Oscent Rouge ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، نارنگی، انجیر با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، یاس، روایح چوبی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندرو جی لجیسی بلک (لیجیسی مشکی)

  عطر الکساندرو جی لجیسی بلک (لیجیسی مشکی) عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Legacy Black ترکیبی از پرتقال، فلفل صورتی ، تمشک با مقدار کمی نعناع هندی ، سدر است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندرو جی لجیسی دبلیو بی (لیجیسی دبلیو بی)

  عطر الکساندرو جی لجیسی دبلیو بی (لیجیسی دبلیو بی) عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Legacy WB ترکیبی از ترنج ، سنبل ختایی با مقدار کمی گل ابریشم ، یاس، گلابی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندرو جی ماندارین سولتن

  ادو پرفیوم الکساندرو جی ماندارین سولتن عطری معتدل با رایحه ی ترش و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Mandarine Sultane ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش با مقدار کمی بهار نارنج، یاس، شکوفه پرتقال ، بادام ، هلو است که با رایحه های رایحه های مرکباتی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  لکساندرو جی اوسنت وایت

  عطر لکساندرو جی اوسنت وایت عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Oscent White ترکیبی از صمغ درخت گورجون با مقدار کمی نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، لامی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها