• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  الکساندر ایریس ویولت

  ادو پرفیوم الکساندر ایریس ویولت عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Iris Violet ترکیبی از ترنج ، سیب ، میوه‌جات با مقدار کمی رز ، زنبق ، یاس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی اس تی هونور

  عطر اس تی هونور عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. St Honore ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، گریپ فروت ، بادیان رومی با مقدار کمی دانه تونکا ، یاس، گل مریم ، فلفل صورتی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندر جی د مجستیک امبر

  عطر د مجستیک امبر عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. The Majestic Amber ترکیبی از گریپ فروت ، هلو با مقدار کمی رز است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندر جی رز البا

  ادو پرفیوم رز البا عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Rose Alba ترکیبی از ترنج ، آلو ، هلو با مقدار کمی رز ، فلفل است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی فعبورگ

  عطر فعبورگ عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Faubourg ترکیبی از ترنج ، لامی با مقدار کمی رز ، یاس، فلفل صورتی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی وسترن لدر گلداسکین

  عطر وسترن لدر گلداسکین عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Western Leather Goldskin ترکیبی از نارنگی ماندارین، گریپ فروت با مقدار کمی گل صدتومانی، آلو ، گل ساعت است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر جی وسترن لیدر وایت

  ادو پرفیوم وسترن لیدر وایت عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Western Leather White ترکیبی از سیب ، ریواس ، دانه‌های قرمز با مقدار کمی رز ، فریزیا ، یاس، انگور فرنگی سیاه، آناناس ، گلابی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر رز عود

  عطر الکساندر رز عود عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Rose Oud ترکیبی از لیمو ترش، سیب ، تمشک ، تافی با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، روایح چوبی، زعفران است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندرو جی آلتسه مایسور

  عطر الکساندرو جی آلتسه مایسور عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Altesse Mysore ترکیبی از لامی ، فلفل صورتی ، آمبروکسان با مقدار کمی رز ، یاس، آلو است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  لکساندرو جی اوسنت پینک

  عطر لکساندرو جی اوسنت پینک عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Oscent Pink ترکیبی از ترنج ، پرتقال، تمشک با مقدار کمی نعناع هندی ، یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها