• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز 1981 ایکس

  عطر 1981 ایکس عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. 1981X ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، اسطوخودوس ، یاس با مقدار کمی دارچین ، عسل ، کشمران است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز آگار اینتنس

  عطر آگار اینتنس عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Agar Intense ترکیبی از زنجبیل ، سرو ، عود، سنبل ختایی ، سرو کوهی ، فیبر بیدستران با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز اپل کرام (کرامب)

  عطر اپل کرام (کرامب) عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Apple Crumb ترکیبی از دارچین ، عسل با مقدار کمی لوبان ، لابدانیوم، عنبر است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز استنلی بیچ

  عطر استنلی بیچ عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Stanley Beach ترکیبی از جلبک دریایی، هل ، گل ختی ، عود، چوب خیس سواحل، تخم کرفس با مقدار کمی نارنگی ماندارین، لیمو ترش، اسطوخودوس ، گیاه درمنه، سرو کوهی ، مورد است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز الکساندریاز یونایتد کینگدام

  عطر الکساندریاز یونایتد کینگدام عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Alexandria’s United Kingdom ترکیبی از مشک ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، سدر ، زنبق ، چرم ، لابدانیوم، ادویه گل میخک ، صمغ گیاهی ، عنبر، چوب گایاک، سرو کوهی ، تخم هویج با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز امبر نایت

  عطر امبر نایت عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Amber Night ترکیبی از ترنج ، کهربا، رز ، گریپ فروت ، فلفل صورتی با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز ایتالین فورست

  عطر ایتالین فورست عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Italian Forest ترکیبی از نعناع ، ریحان ، سرو ، روایح چوبی، مرکبات با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز اینترپلی اکستریت

  عطر اینترپلی اکستریت عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Interplay Extrait ترکیبی از بادام ، زعفران با مقدار کمی سدر ، یاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز بابیلون

  عطر بابیلون عطری با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Babylon ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، مشک ، لیمو ترش، سرو ، شکوفه پرتقال ، پسته ، سرو کوهی ، گل خرزهره، برگ انگور با مقدار کمی است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز پاریس نایت

  عطر پاریس نایت عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Paris Night ترکیبی از دانه تونکا ، لوبان ، کهربا، وانیل ، لابدانیوم با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز پیور بلیس

  عطر پیور بلیس عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Pure Bliss ترکیبی از روایح دودی، گل محمدی ، عود، زعفران با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز تروپیکال نایتس

  عطر تروپیکال نایتس عطری با رایحه ی ترش و شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Tropical Nights ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، مشک ، نارگیل ، زنجبیل ، لیمو ترش سبز، قند، رام (نوشیدنی) با مقدار کمی است که با رایحه های مرکباتی شیرین ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز چاینا افر (افیر)

  عطر چاینا افر (افیر) عطری با رایحه ی شیرین، تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. China Affair ترکیبی از بهار نارنج، مرکبات ، نارنج با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، یاس، پونه کوهی است که با رایحه های شرقی فوژه ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز حافظ 1984

  عطر حافظ 1984 عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Hafez 1984 ترکیبی از وانیل ، نعناع هندی ، تنباکو ، ادویه جات معطر، رام (نوشیدنی) با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز د اکستریم

  عطر د اکستریم عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. The Extreme ترکیبی از کهربا، بهار نارنج، وانیل ، رز ، چوب صندل سفید ، یاس، هل ، جوز ، شکوفه پرتقال ، زعفران ، بستنی با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز درتی اورنج

  عطر درتی اورنج عطری با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Dirty Orange ترکیبی از ترنج ، گریپ فروت با مقدار کمی بهار نارنج، به لیمو است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز رژ (روژ) کارمین

  عطر رژ (روژ) کارمین عطری با رایحه ی خنک و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Rouge Carmin ترکیبی از مشک ، ریواس ، دانه‌های قرمز با مقدار کمی است که با رایحه های معطر میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز ساندی مورنینگ

  عطر ساندی مورنینگ عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Sunday Morning ترکیبی از مشک ، لیمو ترش، اسطوخودوس ، شکوفه پرتقال ، زالزالک، آمبروکسان، لیتسی معطر با مقدار کمی است که با رایحه های معطر گیاهی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز ساهارا نایتز

  عطر ساهارا نایتز عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Sahara Nights ترکیبی از رز ، عود، زعفران با مقدار کمی چوب صندل سفید است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز سون سیز

  عطر سون سیز عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Seven Seas ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، نعناع ، فلفل صورتی است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز فانتاستیک (فانتستیک)

  عطر فانتاستیک (فانتستیک) عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Funtastic ترکیبی از دانه تونکا ، کهربا، وانیل ، اسطوخودوس ، چرم ، روایح چوبی، سالویا اسکلاریا، بادام ، کشمران ، پونه کوهی با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز فتال د وانیل

  عطر فتال د وانیل عطری با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Fatal de Vanille ترکیبی از پرتقال، صمغ درختچه مر، گشنیز ، لیمو ترش سبز، زعفران ، صمغ کندر با مقدار کمی رز ، نرگس ، آلو ، پلومریا، قهوه ، جو است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز فلور بلانچ

  عطر فلور بلانچ عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Fleur Blanche ترکیبی از یاس، گل سوسن، فلفل سیچوان با مقدار کمی لوبان ، گل مریم ، کاکائو ، بوته وحشی جاوی است که با رایحه های معطر ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز فوربیدن پلام

  عطر فوربیدن پلام عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Forbidden Plum ترکیبی از لوبان ، کهربا، وانیل ، دارچین ، درخت نراد، آلو ، عود، زعفران ، گل جاوید، گل کاملیا ، شکوفه آلو با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها