• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز آنفورگتبل

  عطر آنفورگتبل عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Unforgettable ترکیبی از ترنج ، پرتقال، لیمو ترش، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی لاله مردابی، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ ، ادویه جات معطر است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز اکراس د یونیورس

  عطر اکراس د یونیورس عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Across The Universe ترکیبی از ترنج ، مشک ، لیمو ترش، رز ، یاس، روایح چوبی، گل‌های سفید با مقدار کمی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز ناتی (نوتی) گرل

  عطر ناتی (نوتی) گرل عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Naughty Girl ترکیبی از دانه تونکا ، کاکائو با مقدار کمی روایح گلی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  الکساندریا فرگرنسز نوبین (نوبیان) کوئین (کویین)

  عطر نوبین (نوبیان) کوئین (کویین) عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandria fragrances می باشد. Nubian Queen ترکیبی از لوبان ، وانیل ، رز ، یاس، هلو با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها