• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا آکوا دی ایریس

  ارمنگیلدو زگنا آکوا دی ایریس عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Acqua Di Iris ترکیبی از ترنج ، برگ بنفشه ، ادویه جات معطر با مقدار کمی زنبق است که با رایحه های چوبی گلی مُشکی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا آکوا دی برگاموتو

  ارمنگیلدو زگنا آکوا دی برگاموتو عطری خنک با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Acqua di Bergamotto ترکیبی از ترنج ، آب دریا ، مرکبات ، گل‌های معطر با مقدار کمی است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا آکوا دی نرولی

  ارمنگیلدو زگنا آکوا دی نرولی عطری با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Acqua di Neroli ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش با مقدار کمی بهار نارنج است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا آمبر گلد

  ارمنگیلدو زگنا آمبر گلد عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Amber Gold ترکیبی از کهربا، رز ، نعناع هندی ، اسطوخودوس ، چوب صندل سفید با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا استرنگت

  ارمنگیلدو زگنا استرنگت عطری گرم با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Strength ترکیبی از تنباکو ، آبنبات با مقدار کمی عسل ، عود، زردآلو است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا اینتگریتی

  ارمنگیلدو زگنا اینتگریتی عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Integrity ترکیبی از سالویا ، ادویه جات معطر با مقدار کمی ترکیبات سبز ، میوه های جنگلی است که با رایحه های معطر ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا ایندنزینا عود

  ارمنگیلدو زگنا ایندنزینا عود عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Indonesian Oud ترکیبی از ترنج ، کهربا، رز ، نعناع هندی ، عود با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا ایندیان اسپایس

  ارمنگیلدو زگنا ایندیان اسپایس عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Indian Spice ترکیبی از هل ، گشنیز ، بادیان ختایی با مقدار کمی گل‌های معطر است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا اینسنس گلد

  ارمنگیلدو زگنا اینسنس گلد عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Incense Gold ترکیبی از چرم ، مرکبات ، روایح دودی، زعفران ، گل‌های معطر با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا پرشین سافرون

  ارمنگیلدو زگنا پرشین سافرون عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Persian Saffron ترکیبی از ترنج ، مرکبات ، ادویه جات معطر، زعفران با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا پرویان آمبرت

  ارمنگیلدو زگنا پرویان آمبرت عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Peruvian Ambrette ترکیبی از ریشه زنبق، چوب کشمیر ، گل ختی ، چوب گایاک با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا پشن

  ارمنگیلدو زگنا پشن عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Passion ترکیبی از با مقدار کمی صمغ کندر است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا تلنت

  ارمنگیلدو زگنا تلنت عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Talent ترکیبی از ترنج ، یوزو ، فلفل سیچوان با مقدار کمی چای است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا رومن وود

  ارمنگیلدو زگنا رومن وود عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Roman Wood ترکیبی از ترنج ، سالویا ، رزماری ، سرو با مقدار کمی خزه درخت بلوط ، سدر ، درخت کاج است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا زد زگنا انرژی

  ارمنگیلدو زگنا زد زگنا انرژی عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Z Zegna Energy ترکیبی از نارنگی ماندارین، برگ درخت نارنج، صمغ گالبانیوم، سنبل ختایی با مقدار کمی اسطوخودوس ، شمعدانی ، متیل دی‌هیدروجاسمونات است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا زد زگنا شان های

  ارمنگیلدو زگنا زد زگنا شان های عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Z Zegna Shanghai ترکیبی از هل با مقدار کمی بنفشه است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا زد زگنا میلان

  ارمنگیلدو زگنا زد زگنا میلان عطری معتدل با رایحه ی خنک و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Z Zegna Milan ترکیبی از انجیر با مقدار کمی سالویا اسکلاریا است که با رایحه های معطر میوه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا زد زگنا نیویورک

  ارمنگیلدو زگنا زد زگنا نیویورک عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Z Zegna New York ترکیبی از با مقدار کمی گیاه درمنه است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا زگنا فورت

  ارمنگیلدو زگنا زگنا فورت عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Zegna Forte ترکیبی از لیمو ترش، گریپ فروت ، زنجبیل ، فلفل صورتی ، مرکبات با مقدار کمی اسطوخودوس ، عسل ، تنباکو است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا سیسیلین ماندارین

  ارمنگیلدو زگنا سیسیلین ماندارین عطری خنک با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Sicilian Mandarin ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، نعناع ، خزه درخت بلوط ، برگ درخت نارنج با مقدار کمی است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا فلورناین ایریس

  ارمنگیلدو زگنا فلورناین ایریس عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Florentine Iris ترکیبی از ترنج ، مشک ، بنفشه ، زنبق ، یاس با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا مادرس کارداموم

  ارمنگیلدو زگنا مادرس کارداموم عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Madras Cardamom ترکیبی از ترنج ، هل ، فلفل صورتی با مقدار کمی سدر ، قهوه است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا مدیترانین نرولی

  ارمنگیلدو زگنا مدیترانین نرولی عطری خنک با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Mediterranean Neroli ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، نعناع ، برگ درخت نارنج، زنجبیل با مقدار کمی بهار نارنج، اسطوخودوس ، یاس، رزماری ، سرو ، ریواس است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ارمنگیلدو زگنا مشک گلد

  ارمنگیلدو زگنا مشک گلد عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند ermenegildo zegna می باشد. Musk Gold ترکیبی از مشک ، نعناع هندی ، گشنیز ، فلفل با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها