• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  آنجل شلیسر اسنشیال زنانه (اسنشال) 1,475,000 تومان

  ادو پرفیوم اسنشیال زنانه (اسنشال) عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند angel schlesser می باشد. Essential for Women ترکیبی از ترنج ، انگور فرنگی سرخ با مقدار کمی رز ، فریزیا ، بنفشه ، گل صدتومانی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  استی لودر مدرن موس 3,611,000 تومان

  ادو پرفیوم مدرن موس عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند estee lauder می باشد. Modern Muse ترکیبی از نارنگی ماندارین با مقدار کمی یاس، گل مریم ، گل سوسن، پیچ امین الدوله ، گل‌های معطر است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ایو سن لورن اله ادو پرفیوم 4,888,000 تومان

  ادو پرفیوم اله ادو پرفیوم عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Elle EDP ترکیبی از سرخالو، گل صدتومانی، مرکبات با مقدار کمی رز ، فریزیا ، یاس، دانه‌های قرمز است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • باربری دبیت ادو پرفیوم زنانه 3,345,000 تومان

  ادو پرفیوم دبیت ادو پرفیوم زنانه عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند burberry می باشد. The Beat EDP for Women ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، هل ، فلفل قرمز شیرین با مقدار کمی زنبق ، چای ، سنبل ختایی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • بولگاری اسپلندیا ایریس د اور 5,264,000 تومان

  ادو پرفیوم اسپلندیا ایریس د اور عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Splendida Iris d`Or ترکیبی از ترنج ، ترکیبات سبز با مقدار کمی زنبق ، گل ابریشم است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  پارفومز د مارلی آتالیا 8,428,000 تومان

  ادو پرفیوم آتالیا عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند parfums de marly می باشد. Athalia ترکیبی از شکوفه پرتقال با مقدار کمی زنبق است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  مكان گيرنده
  شیسیدو زن زنانه 2,519,000 تومان

  ادو پرفیوم زن زنانه عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند shiseido می باشد. Zen for Women ترکیبی از ترنج ، پرتقال، رز ، گریپ فروت ، آناناس با مقدار کمی لاله مردابی، فریزیا ، بنفشه ، سنبل ، گاردنیای یاسمنی، گل برف ، سیب سرخ است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  کالوین کلین ریویل زنانه (سی کی رویل) 1,515,000 تومان

  ادو پرفیوم ریویل زنانه (سی کی رویل) عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند calvin klein می باشد. Reveal for Women ترکیبی از فلفل ، فلفل صورتی ، نمک با مقدار کمی زنبق ، عنبر است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  کنزو ورد 2,460,000 تومان

  ادو پرفیوم ورد عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند kenzo می باشد. Kenzo World ترکیبی از میوه‌های قرمز با مقدار کمی یاس، گل صدتومانی، گل‌های معطر است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • لالیک انکر نویر پور اله (لالیک مشکی زنانه) 3,873,000 تومان

  ادو پرفیوم انکر نویر پور اله (لالیک مشکی زنانه) عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند lalique می باشد. Encre Noire Pour Elle ترکیبی از ترنج ، فریزیا ، گل ختی با مقدار کمی رز ، گل اوسمانتوس ، ترکیب کفالیس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  لالیک لیوینگ 3,776,000 تومان

  ادو پرفیوم لیوینگ عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند lalique می باشد. Lalique Living ترکیبی از ترنج ، اسطوخودوس ، نعناع با مقدار کمی رز ، زنبق ، جوز ، فلفل است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  نارسیس رودریگز پودری 3,486,000 تومان

  ادو پرفیوم نارسیس رودریگز پودری عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند narciso rodriguez می باشد. Narciso Poudree ترکیبی از رز ، یاس، شکوفه پرتقال با مقدار کمی مشک است که با رایحه های چوبی گلی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  نارسیس رودریگز فلور ماسک فور هر 3,760,000 تومان

  ادو پرفیوم نارسیس رودریگز فلور ماسک فور هر عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند narciso rodriguez می باشد. Fleur Musc for Her ترکیبی از فلفل صورتی با مقدار کمی مشک ، رز ، گل صدتومانی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  نارسیس رودریگز فور هر پرفیوم 3,647,000 تومان

  ادو پرفیوم نارسیس رودریگز فور هر پرفیوم عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند narciso rodriguez می باشد. Narciso Rodriguez for Her EDP ترکیبی از رز ، هلو با مقدار کمی مشک ، کهربا است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  نینا ریچی مادمازل ریچی 2,517,000 تومان

  ادو پرفیوم مادمازل ریچی عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند nina ricci می باشد. Mademoiselle Ricci ترکیبی از رز ، فلفل ، تمشک با مقدار کمی برگ خشک برگبو ، گل خرزهره، میوه گل رز است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اگنر کارا میا تی امو

  ادو پرفیوم کارا میا تی امو عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند aigner می باشد. Cara Mia Ti Amo ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، گل صدتومانی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  الکساندر ایریس ویولت

  ادو پرفیوم الکساندر ایریس ویولت عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند alexandrej می باشد. Iris Violet ترکیبی از ترنج ، سیب ، میوه‌جات با مقدار کمی رز ، زنبق ، یاس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بولگاری امنیا کریستالین ادو پرفیوم (بلگاری امنیا کریستال)

  ادو پرفیوم امنیا کریستالین ادو پرفیوم (بلگاری امنیا کریستال) عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Omnia Crystalline Eau de Parfum ترکیبی از لاله مردابی، نارنگی ماندارین با مقدار کمی ریشه زنبق، گل آفتاب پرست است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بولگاری مون جاسمین نویر

  ادو پرفیوم مون جاسمین نویر عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Mon Jasmin Noir ترکیبی از گل برف ، بالنگ با مقدار کمی یاس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  کالوین کلین داون تاون (سی کی دانتاون)

  ادو پرفیوم داون تاون (سی کی دانتاون) عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند calvin klein می باشد. Downtown ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، بهار نارنج، آلو ، گلابی با مقدار کمی گاردنیای یاسمنی، فلفل صورتی ، برگ بنفشه است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  کالوین کلین کنترادیکشن زنانه (سی کی کانتر ادیکشن)

  ادو پرفیوم کنترادیکشن زنانه (سی کی کانتر ادیکشن) عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند calvin klein می باشد. Contradiction for women ترکیبی از رز ، یاس، گل برف ، گل صدتومانی، ارکیده ، گل سوسن با مقدار کمی یاس، توت سیاه، یاس بنفش، اوکالیپتوس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  گوچی پریمیر

  ادو پرفیوم پریمیر عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند gucci می باشد. Gucci Premiere ترکیبی از ترنج ، شکوفه پرتقال با مقدار کمی مشک ، شکوفه پرتقال ، گل‌های سفید است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  لالیک انکر نویر پور اله (لالیک مشکی زنانه)

  ادو پرفیوم انکر نویر پور اله (لالیک مشکی زنانه) عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند lalique می باشد. Encre Noire Pour Elle ترکیبی از ترنج ، فریزیا ، گل ختی با مقدار کمی رز ، گل اوسمانتوس ، ترکیب کفالیس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  لانوین رومور

  ادو پرفیوم رومور عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند lanvin می باشد. Rumeur ترکیبی از مگنولیا با مقدار کمی رز ، یاس، گل برف ، شکوفه پرتقال ، آلو است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها