• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  آرماف تگ هر پرستیژ 617,000 تومان

  ادو پرفیوم تگ هر پرستیژ عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند armaf می باشد. Tag-Her Prestige ترکیبی از دارچین با مقدار کمی لاله مردابی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  آزارو وانتد گرل 2,130,000 تومان

  ادو پرفیوم وانتد گرل عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند azzaro می باشد. Wanted Girl ترکیبی از انار ، زنجبیل ، شکوفه پرتقال ، فلفل صورتی با مقدار کمی گل تاتوره، دولچه دی لچه است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  آمواج پرتریل زنانه 7,426,000 تومان

  موجود

 • محدود
  عطر و ادکلن Amouage Love Mimosa  آمواج لاو میموسا  
  آمواج لاو میموسا 6,981,000 تومان

  عطر لاو میموسا آمواج با سلیقه ی خانم‌ها خلق شده، که همواره راه را برای نسل‌های آینده هموار کردند. این عطر سرشار از قدرت و جسارت می باشد.

  موجود

 • محدود
  اتکینسونز هر مجستی د عود زنانه 5,877,000 تومان

  ادو پرفیوم هر مجستی د عود زنانه عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند atkinsons می باشد. Atkinsons Her Majesty The Oud ترکیبی از میوه‌جات، گل اوسمانتوس با مقدار کمی رز ، زنبق ، زعفران است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ایو د سیستل گالیس سنسوال (گلیس سنسوال) 1,748,000 تومان

  ادو پرفیوم گالیس سنسوال (گلیس سنسوال) عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند yves de sistelle می باشد. Galice Sensuelle ترکیبی از گریپ فروت ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی زنبق ، یاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری اسپلندیدا توبرز میستیک 3,508,000 تومان

  ادو پرفیوم اسپلندیدا توبرز میستیک عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Splendida Tubereuse Mystique ترکیبی از انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  PARFUMS de MARLY - Cassili
  پارفومز د مارلی کاسلی (کاسیلی) 7,022,000 تومان

  ادو پرفیوم کاسلی (کاسیلی) عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند parfums de marly می باشد. Cassili ترکیبی از رز ، دانه‌های قرمز ، روایح گلی با مقدار کمی گل ابریشم ، آلو ، پلومریا، پتالیا است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی له اینتردیت ادو پرفیوم اینتنس 4,575,000 تومان

  ادو پرفیوم له اینتردیت ادو پرفیوم اینتنس عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. L’Interdit Eau de Parfum Intense ترکیبی از فلفل با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، گل مریم ، کنجد است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • چوپارد لاو چوپارد 4,541,000 تومان

  ادو پرفیوم لاو چوپارد عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند chopard می باشد. Love Chopard ترکیبی از نارنگی ماندارین، رز ، بنفشه ، دارچین ، فلفل صورتی ، گل محمدی با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  ژان پل گوتیر (گوتیه) کلاسیک ادو پرفیوم کالکتور ۲۰۱۷ 4,700,000 تومان

  ادو پرفیوم ژان پل گوتیر (گوتیه) کلاسیک ادو پرفیوم کالکتور ۲۰۱۷ عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند jean paul gaultier می باشد. Classique Eau de Parfum Collector 2017 ترکیبی از نارنگی ماندارین، رز با مقدار کمی نرگس ، ارکیده است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ژان پل گوتیر (گوتیه) کلاسیک کاباره ادو پرفیوم 4,890,000 تومان

  ادو پرفیوم ژان پل گوتیر (گوتیه) کلاسیک کاباره ادو پرفیوم عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند jean paul gaultier می باشد. Classique Cabaret Eau de Parfum ترکیبی از زنجبیل با مقدار کمی شکوفه پرتقال است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  سالواتوره فراگامو سیگنورینا ربل 2,373,000 تومان

  ادو پرفیوم سیگنورینا ربل عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند salvatore ferragamo می باشد. Signorina Ribelle ترکیبی از نارنگی ماندارین، فلفل صورتی ، گلابی با مقدار کمی یاس، گل یلانگ است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  مكان گيرنده
  شنل کوکو مادمازل لئو پرایوی 4,479,000 تومان

  ادو پرفیوم کوکو مادمازل لئو پرایوی عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند chanel می باشد. Coco Mademoiselle L’Eau Privée ترکیبی از نارنگی ماندارین با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • شیخ اوپیولنت شیخ کلاسیک شماره 33 10,080,000 تومان

  ادو پرفیوم شیخ اوپیولنت شیخ کلاسیک شماره 33 عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند seris splendor می باشد. Opulent Shaik Classic No 33 ترکیبی از ترنج ، گشنیز ، سنبل ختایی با مقدار کمی رز ، زنبق ، گل آفتاب پرست، گل صدتومانی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  کارولینا هررا گود گرل دات دراما کالکتور ادیشن 5,820,000 تومان

  ادو پرفیوم گود گرل دات دراما کالکتور ادیشن عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند carolina herrera می باشد. Good Girl Dot Drama Collector Edition ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، بادام ، قهوه با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال ، گل مریم ، پونه کوهی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  کارولینا هررا گود گرل فنتستیک پینک 5,640,000 تومان

  ادو پرفیوم گود گرل فنتستیک پینک عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند carolina herrera می باشد. Good Girl Fantastic Pink ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، بادام ، قهوه با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال ، گل مریم ، پونه کوهی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  کارولینا هررا گود گرل گلوریوس گلد کالکتور ادیشن 7,667,000 تومان

  ادو پرفیوم گود گرل گلوریوس گلد کالکتور ادیشن عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند carolina herrera می باشد. Good Girl Glorious Gold Collector Edition ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، بادام ، قهوه با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال ، گل مریم ، پونه کوهی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • کورلوف پاریس کورلوف لیدی 1,806,000 تومان

  ادو پرفیوم کورلوف لیدی عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند korloff paris می باشد. Korloff Lady ترکیبی از نارنگی ماندارین، پرتقال، گلابی با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  آرماف تگ هر سفید

  ادو پرفیوم تگ هر سفید عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند armaf می باشد. Tag-Her ترکیبی از ترنج ، بهار نارنج، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، زنبق ، یاس، شکوفه پرتقال ، پیچ امین الدوله است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماف نیش رد روبی (رد رابی)

  ادو پرفیوم نیش رد روبی (رد رابی) عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند armaf می باشد. Niche Red Ruby ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گل برف با مقدار کمی سرخالو، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اجمل نیر

  ادو پرفیوم نیر عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند ajmal می باشد. Near ترکیبی از مشک ، کهربا، وانیل ، یاس، عسل ، گل مریم با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ارین لاودر ایونینگ رز

  ادو پرفیوم ایونینگ رز عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند aerin lauder می باشد. Evening Rose ترکیبی از کهربا، رز ، فلفل ، توت سیاه، روایح دودی، کنیاک با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایو د سیستل پریدلکشن دریمز

  ادو پرفیوم پریدلکشن دریمز عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند yves de sistelle می باشد. Predilection Dreams ترکیبی از نارنگی ماندارین، شکوفه پرتقال ، دارابی، آناناس با مقدار کمی یاس، تمشک است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها