آرماند باسی | Armand Basi

 • فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  آرماند باسی این بلو 2,161,000 تومان

  ادو تویلت این بلو عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. In Blue ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گریپ فروت ، گشنیز با مقدار کمی لاله مردابی، بهار نارنج، فلفل ، انگور فرنگی سیاه است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  آرماند باسی این رد پرفیوم 1,421,000 تومان

  ادو پرفیوم این رد پرفیوم عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. In Red EDP ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، هل ، زنجبیل با مقدار کمی رز ، یاس، گل برف ، برگ بنفشه است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  آرماند باسی این رد

  ادو تویلت این رد عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. In Red ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، هل ، زنجبیل با مقدار کمی رز ، یاس، انگور فرنگی سیاه، گل صدتومانی، فلفل صورتی ، گل سوسن، برگ بنفشه است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی این رد اوفرش

  عطر این رد اوفرش عطری خنک با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. In Red Eau Fraiche ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، آب دریا ، زنجبیل ، برگ بنفشه با مقدار کمی رز ، یاس، هل ، گاردنیای یاسمنی، گل برف است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی این رد بلومینگ بوکت

  عطر این رد بلومینگ بوکت عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. In Red Blooming Bouquet ترکیبی از نارنگی ماندارین، زنجبیل ، برگ بنفشه با مقدار کمی رز ، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل برف است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آرماند باسی این رد سلبرشن ادیشن

  عطر این رد سلبرشن ادیشن عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. In Red Celebration Edition ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، هل با مقدار کمی رز ، یاس، گاردنیای یاسمنی، برگ بنفشه است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی این فلاورز

  عطر این فلاورز عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. In Flowers ترکیبی از ترنج ، گلابی ، میوه گل ساعت با مقدار کمی رز ، گل برف ، گل صدتومانی است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی این می

  ادو پرفیوم این می عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Armand Basi In Me ترکیبی از گریپ فروت ، زنجبیل ، فلفل صورتی ، تمشک با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال ، مگنولیا است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آرماند باسی باسی هوم

  عطر باسی هوم عطری معتدل با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Basi Homme ترکیبی از اسطوخودوس ، هل ، دارچین با مقدار کمی دانه تونکا ، گل برف ، جوز ، روایح دودی، یاس بنفش است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی بلو اسپرت

  عطر بلو اسپرت عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Blue Sport ترکیبی از فلفل صورتی ، مرکبات با مقدار کمی گل‌های معطر است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آرماند باسی بلو اسپرت

  عطر بلو اسپرت عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Blue Sport ترکیبی از فلفل صورتی ، مرکبات با مقدار کمی گل‌های معطر است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی رز گلاسی

  عطر رز گلاسی عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Rose Glacee ترکیبی از لیمو ترش، سیب ، گریپ فروت با مقدار کمی دارچین ، گل محمدی ، زردآلو است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی رز لومیر

  عطر رز لومیر عطری خنک با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Rose Lumiere ترکیبی از نارنگی ماندارین، میوه‌جات، پیچک ، آب با مقدار کمی رز ، گل پنجه مریم ، سنبل آبی است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی سنت آف کیس

  عطر سنت آف کیس عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Scent Of Kiss ترکیبی از سیب ، گریپ فروت ، توت فرنگی ، گلابی با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال ، شکوفه هلو است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی سنت آف کیس مای هرت

  عطر سنت آف کیس مای هرت عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Scent Of Kiss My Heart ترکیبی از شکوفه پرتقال ، نارنگی، هلو ، سیب سرخ با مقدار کمی دانه تونکا ، یاس، نارگیل ، یاس تاهیتی است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی سنسوال رد

  عطر سنسوال رد عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Sensual Red ترکیبی از ترنج ، هلو ، نارنگی یافا با مقدار کمی بنفشه ، زنبق ، گل آفتاب پرست است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی سیلور نیچر

  عطر سیلور نیچر عطری گرم با رایحه ی شیرین، تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Silver Nature ترکیبی از ترنج ، پرتقال، لیمو ترش با مقدار کمی گل‌های معطر است که با رایحه های شرقی فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی فمه

  عطر فمه عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Basi Femme ترکیبی از لیمو ترش، ترکیبات سبز ، گشنیز ، میوه‌جات با مقدار کمی رز ، بنفشه ، یاس، گل صدتومانی، فلفل صورتی ، دارچین چینی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی لئو پور هوم

  عطر لئو پور هوم عطری خنک با رایحه ی شیرین، تند و شور و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Armand Basi L’Eau Pour Homm ترکیبی از ترنج ، نعناع هندی ، هل ، جوز ، سرو ، چوب خیزران با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی آبزی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی لوولی بلوسوم

  عطر لوولی بلوسوم عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Lovely Blossom ترکیبی از شکوفه پرتقال ، زردآلو با مقدار کمی یاس، آلو است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی نایت بلو

  عطر نایت بلو عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Night Blue ترکیبی از لیمو ترش، هل ، گیاه درمنه با مقدار کمی شمعدانی ، لابدانیوم، برگ بنفشه است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی هپی این رد

  عطر هپی این رد عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Happy in Red ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش، فلفل صورتی با مقدار کمی زنبق ، یاس، سنبل است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی هوم

  عطر هوم عطری گرم با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Armand Basi Homme ترکیبی از اسطوخودوس ، هل ، دارچین با مقدار کمی دانه تونکا ، گل برف ، جوز ، روایح دودی، یاس بنفش است که با رایحه های معطر فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آرماند باسی وایلد فورست

  ادو تویلت وایلد فورست عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند armand basi می باشد. Wild Forest ترکیبی از جوز ، فلفل با مقدار کمی سدر ، برگ بنفشه است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها