اریج لی دوری | Areej Le Dore

 • فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  اریج لی دوری اتلانتیک امبرگریس

  عطر اتلانتیک امبرگریس عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Atlantic Ambergris ترکیبی از ترنج ، هل ، درخت کاج با مقدار کمی دانه تونکا ، یاس، جوز ، ادویه گل میخک ، گل یلانگ ، عنبر، گل چامپاکا است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری اگار د نویر

  عطر اگار د نویر عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Agar de Noir ترکیبی از هل ، چوب گایاک، زالزالک، گیاه وج با مقدار کمی بنفشه ، عنبر، زعفران ، قهوه ، عود لائوس است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری انتیکوییتی

  عطر انتیکوییتی عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Antiquity ترکیبی از ترنج ، آلدهید ، هلو با مقدار کمی نعناع هندی ، میخک صدپر ، سنبل ختایی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری اوتومن امپایر

  عطر اوتومن امپایر عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Ottoman Empire ترکیبی از رز ، یاس، هل ، فلفل ، پلومریا با مقدار کمی خس خس ، دارچین ، جوز ، عود، زعفران ، پلومریا است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اریج لی دوری اوتومن امپایر 3

  عطر اوتومن امپایر 3 عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Ottoman Empire III ترکیبی از رز ، یاس، هل ، فلفل ، پلومریا با مقدار کمی خس خس ، جوز ، عود، زعفران ، پلومریا است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری اوتومن امپایر پارت 2

  عطر اوتومن امپایر پارت 2 عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Ottoman Empire Part II ترکیبی از رز ، یاس، هل ، فلفل ، پلومریا با مقدار کمی خس خس ، دارچین ، جوز ، عود، زعفران ، پلومریا است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری ایندولیس

  عطر ایندولیس عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Indolis ترکیبی از یاس، گاردنیای یاسمنی با مقدار کمی زنجبیل ، نارنگی، لیمو ترش سبز، آناناس ، صمغ کندر است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اریج لی دوری اینورنو روسو

  عطر اینورنو روسو عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Inverno Russo ترکیبی از رز ، فلفل با مقدار کمی دانه تونکا ، مشک ، چوب صندل سفید ، هل ، گاردنیای یاسمنی، مشک زباد ، ادویه گل میخک ، شکوفه هلو ، گل اوسمانتوس ، صمغ کندر ، گل چامپاکا است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری بایکال گریس

  عطر بایکال گریس عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Baikal Gris ترکیبی از درخت نراد، عنبر، برگ بنفشه با مقدار کمی وانیل ، چوب صندل سفید ، عنبر است که با رایحه های معطر ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری پلومریا د اوریس

  عطر پلومریا د اوریس عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Plumeria de Orris ترکیبی از ریشه زنبق، زردآلو، پلومریا با مقدار کمی وانیل ، چوب صندل سفید ، مشک زباد است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری چاینیز عود

  عطر چاینیز عود عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Chinese Oud ترکیبی از ترنج ، پرتقال، آلدهید با مقدار کمی رز ، یاس، گاردنیای یاسمنی، عود است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری راشن عود

  عطر راشن عود عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Russian Oud ترکیبی از عود با مقدار کمی مشک ، کاکائو ، فیبر بیدستران است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری راشن مسک

  عطر راشن مسک عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Russian Musk ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، درخت کاج ، درخت نراد با مقدار کمی دانه تونکا ، چوب صندل سفید ، دارچین ، جوز ، ادویه گل میخک ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اریج لی دوری راشن مسک 2

  عطر راشن مسک 2 عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Russian Musk II ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، درخت کاج ، درخت نراد با مقدار کمی دانه تونکا ، چوب صندل سفید ، دارچین ، جوز ، ادویه گل میخک ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اریج لی دوری سانتال گالور

  عطر سانتال گالور عطری با رایحه ی تند و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Santal Galore ترکیبی از چوب صندل سفید ، جک فروت با مقدار کمی رز ، چوب صندل سفید ، یاس، گل اوسمانتوس است که با رایحه های چایپر میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری سیبرین سامر

  عطر سیبرین سامر عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Siberian Summer ترکیبی از ترنج ، درخت نراد، لیمو ترش سبز، کافور، شیره سیاه قیر مانند درخت قان با مقدار کمی یاس، صمغ گالبانیوم، گل چامپاکا است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری سیبرین مسک

  عطر سیبرین مسک عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Siberian Musk ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، درخت کاج ، میوه‌جات، لیمو ترش سبز، مرکبات با مقدار کمی مشک ، چوب صندل سفید ، صمغ گالبانیوم، سرو ، شکوفه پرتقال ، ادویه جات معطر است که با رایحه های چوبی چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری سیبرین مسک پارت 2

  عطر سیبرین مسک پارت 2 عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Siberian Musk Part II ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، درخت کاج ، میوه‌جات، لیمو ترش سبز، مرکبات با مقدار کمی مشک ، چوب صندل سفید ، صمغ گالبانیوم، سرو ، شکوفه پرتقال ، ادویه جات معطر است که با رایحه های چوبی چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اریج لی دوری عود پیکانت

  عطر عود پیکانت عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Oud Picante ترکیبی از هل ، دارچین ، جوز ، ادویه گل میخک ، زیره سبز با مقدار کمی تنباکو ، عود، قهوه ، تخم هویج ، سنبل هندی است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  اریج لی دوری عود زن

  عطر عود زن عطری با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Oud Zen ترکیبی از عود با مقدار کمی زعفران است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری عود ژن

  عطر عود ژن عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Oud Zhen ترکیبی از عود با مقدار کمی زعفران است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری عود لوواک

  عطر عود لوواک عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Oud Luwak ترکیبی از عود، قهوه با مقدار کمی جوز ، عود، تخم هویج ، سنبل هندی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری فلاکس دی فلور

  عطر فلاکس دی فلور عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Flux de Fleur ترکیبی از گریپ فروت ، صمغ کندر با مقدار کمی کهربا، یاس، گل مریم ، عود، پلومریا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  اریج لی دوری کوه نور

  عطر کوه نور عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند areej le dore می باشد. Koh-i-Noor ترکیبی از مشک ، لیمو ترش با مقدار کمی نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ ، روایح دودی، عود، گل چامپاکا است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها