آنجلا چامپاینیا | Angela Ciampagna

 • فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آنجلا چامپاینیا ایر

  عطر ایر عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند angela ciampagna می باشد. Aer ترکیبی از لیمو ترش، نعناع ، گریپ فروت با مقدار کمی دانه سرو کوهی است که با رایحه های معطر گیاهی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آنجلا چامپاینیا ایگنس

  عطر ایگنس عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند angela ciampagna می باشد. Ignes ترکیبی از نعناع هندی ، لابدانیوم، تنباکو ، روایح چوبی، بلسان پرویی با مقدار کمی مشک ، کهربا، خس خس ، چوب صندل سفید است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آنجلا چامپاینیا دوکلیاس

  عطر دوکلیاس عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند angela ciampagna می باشد. Ducalis ترکیبی از شمعدانی ، جوز ، نمک با مقدار کمی رز ، سدر ، گل ابریشم ، گل یلانگ ، گل سوسن، گل پنجه مریم است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آنجلا چامپاینیا رزاریوم

  عطر رزاریوم عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند angela ciampagna می باشد. Rosarium ترکیبی از عسل ، تخم هویج با مقدار کمی بنفشه ، روایح چوبی، دانه سرو کوهی ، تخم کرفس است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آنجلا چامپاینیا فونی

  عطر فونی عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند angela ciampagna می باشد. Fauni ترکیبی از ترکیبات سبز ، روایح گلی با مقدار کمی گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ ، روایح چوبی، صمغ کندر است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آنجلا چامپاینیا کنت

  عطر کنت عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند angela ciampagna می باشد. Kanat ترکیبی از ترنج ، انگور فرنگی سیاه، هلو ، زعفران ، زردآلو با مقدار کمی گل ابریشم ، گل یلانگ ، مگنولیا ، گل سوسن، گل پنجه مریم ، نمک است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آنجلا چامپاینیا لیکو

  عطر لیکو عطری با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند angela ciampagna می باشد. Liquo ترکیبی از لیمو ترش، اسطوخودوس ، بنفشه با مقدار کمی دانه تونکا ، بادیان رومی، شیرین بیان ، یونجه خشک است که با رایحه های رایحه های معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آنجلا چامپاینیا نوکس

  عطر نوکس عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند angela ciampagna می باشد. Nox ترکیبی از ترنج ، گل ابریشم ، گل یلانگ ، گل سوسن، گل پنجه مریم با مقدار کمی گیاه درمنه، فلفل صورتی ، نمک ، چوب هینوکی است که با رایحه های معطر ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آنجلا چامپاینیا هتریا

  عطر هتریا عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند angela ciampagna می باشد. Hatria ترکیبی از یاس، ادویه گل میخک ، زعفران با مقدار کمی رز ، عود، کارامل ، صمغ درخت گورجون است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها