آلفرد سانگ | Alfred Sung

 • فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  آلفرد سانگ آلویز

  عطر آلویز عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Alfred Sung Always ترکیبی از بهار نارنج، سنبل آبی ، پرتقال کامکوات با مقدار کمی ریشه زنبق، گل صدتومانی، پیچ امین الدوله است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آلفرد سانگ انکور

  عطر انکور عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Encore ترکیبی از مشک ، وانیل ، رز ، چوب صندل سفید ، یاس، گل مریم با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آلفرد سانگ بای

  عطر بای عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Bai ترکیبی از گل مریم ، یوزو ، سنبل آبی با مقدار کمی گل ابریشم ، یاس، گاردنیای یاسمنی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آلفرد سانگ بیجو

  عطر بیجو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Bijou ترکیبی از لیمو ترش، آلو ، تمشک با مقدار کمی یاس، گاردنیای یاسمنی، پیچ امین الدوله است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آلفرد سانگ پارادایس

  عطر پارادایس عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Paradise ترکیبی از ترکیبات سبز ، هلو ، گل جعفری ، میوه های استوایی با مقدار کمی رز ، یاس، گاردنیای یاسمنی است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آلفرد سانگ پارادایس هوم

  عطر پارادایس هوم عطری خنک با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Paradise Homme ترکیبی از آب دریا ، رزماری ، هل ، بادیان ختایی ، انبه هندی با مقدار کمی کهربا، میخک صدپر است که با رایحه های معطر فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آلفرد سانگ پیور

  عطر پیور عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Alfred Sung Pure ترکیبی از نارنگی ماندارین، ارکیده ، گل جعفری با مقدار کمی فریزیا ، گاردنیای یاسمنی، گل صدتومانی، گل سوسن، آناناس ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آلفرد سانگ پیور مومنت

  عطر پیور مومنت عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Pure Moment ترکیبی از سدر ، بنفشه ، یاس، سرو با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آلفرد سانگ جول

  عطر جول عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Jewel ترکیبی از بهار نارنج، انگور فرنگی سیاه، گلابی با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، پلومریا است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آلفرد سانگ جویا

  عطر جویا عطری گرم با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Joya ترکیبی از وانیل ، شکلات با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آلفرد سانگ سانگ

  عطر سانگ عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Sung ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، پرتقال، لیمو ترش، سنبل ، گل یلانگ با مقدار کمی رز ، زنبق ، یاس، گل برف ، گل صدتومانی، ارکیده ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آلفرد سانگ سانگ اس پی ای

  عطر سانگ اس پی ای عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Sung Spa ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش با مقدار کمی رز ، شمعدانی ، یاس، سنبل ، گل برف است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آلفرد سانگ سانگ هوم

  عطر سانگ هوم عطری گرم با رایحه ی شیرین، تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Sung Homme ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، سالویا ، ریحان ، برگ درخت نارنج، گیاه درمنه، صمغ گالبانیوم، زیره، فلفل ، دانه سرو کوهی ، برگ خشک برگبو با مقدار کمی شمعدانی ، میخک صدپر ، یاس، آلدهید ، درخت کاج ، زیره، ادویه جات معطر است که با رایحه های شرقی فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آلفرد سانگ شا

  عطر شا عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Sha ترکیبی از مشک ، سدر ، یاس، گل برف ، گل یلانگ ، گل آفتاب پرست، پیچک ، سنبل آبی ، پلومریا، یاس بنفش، گل بامیه با مقدار کمی است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آلفرد سانگ شی

  عطر شی عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Alfred Sung Shi ترکیبی از نارنگی ماندارین، سنبل آبی ، برنج با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، پلومریا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آلفرد سانگ شی

  عطر شی عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Shi ترکیبی از نارنگی ماندارین، گل سوسن، برنج با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، پلومریا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  آلفرد سانگ فور اور

  عطر فور اور عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Forever ترکیبی از گل صدتومانی، آلو با مقدار کمی رز ، فریزیا ، گل برف ، نرگس است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آلفرد سانگ هی

  عطر هی عطری خنک با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند alfred sung می باشد. Alfred Sung Hei ترکیبی از ترنج ، نعناع ، برگ بنفشه ، چوب خیزران با مقدار کمی بهار نارنج، اسطوخودوس ، یاس، هل ، رازیانه ، آب ، شوید است که با رایحه های معطر فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها