آدولفو دومینگز | Adolfo Dominguez

 • فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  آدولفو دومینگر یو بلک موحر

  عطر آدولفو دومینگر یو بلک موحر عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. U Black Mujer ترکیبی از نارنگی ماندارین، پرتقال، گریپ فروت ، هلو با مقدار کمی رز ، زنبق ، جوز ، گل مریم است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز بامبو موحر

  عطر بامبو موحر عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Bambu Mujer ترکیبی از سیب ، تمشک ، چوب خیزران با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز یو زنانه

  عطر یو زنانه عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Adolfo Dominguez U for women ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، انگور فرنگی سیاه، تمشک با مقدار کمی رز ، فریزیا ، گل برف ، مگنولیا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز آزاهر

  عطر آزاهر عطری خنک با رایحه ی ترش و تلخ و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Azahar ترکیبی از پرتقال، بهار نارنج، برگ درخت نارنج، روایح چوبی، شکوفه پرتقال با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های مرکباتی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز آگوا فرسکا د رزز بلانکاس

  عطر آگوا فرسکا د رزز بلانکاس عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Agua Fresca de Rosas Blancas ترکیبی از نارنگی ماندارین، گریپ فروت ، صمغ گالبانیوم، یوزو با مقدار کمی رز ، خس خس ، سدر ، چوب صندل سفید ، یاس، گل پنجه مریم ، چای ، یاس بنفش است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز آگوا د بامبو اکسوتیک فور هر

  عطر آگوا د بامبو اکسوتیک فور هر عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Agua de Bambu Exotic for Her ترکیبی از یوزو ، تمشک ، چوب خیزران با مقدار کمی لاله مردابی، یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز آگوا د بامبو اکسوتیک فور هیم

  عطر آگوا د بامبو اکسوتیک فور هیم عطری خنک با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Agua de Bambu Exotic for Him ترکیبی از گریپ فروت ، چوب خیزران با مقدار کمی آب دریا ، هل ، فلفل است که با رایحه های معطر آبزی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز آگوا د بامبو زنانه

  عطر آگوا د بامبو زنانه عطری خنک با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Agua de Bambu for women ترکیبی از لاله مردابی، یوزو ، چوب خیزران با مقدار کمی لاله مردابی، فریزیا ، یاس است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز آگوا د بامبو مردانه

  عطر آگوا د بامبو مردانه عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Agua de Bambu for men ترکیبی از ترنج ، گریپ فروت ، فلفل ، چای ، چوب خیزران، چای میت با مقدار کمی است که با رایحه های معطر گیاهی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز آگوا د صندلو

  عطر آگوا د صندلو عطری خنک با رایحه ی شیرین، تند و شور و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Agua de Sandalo ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، برگ بنفشه ، آب با مقدار کمی جوز ، زنجبیل است که با رایحه های چوبی آبزی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز آگوا صندلو

  عطر آگوا صندلو عطری خنک با رایحه ی شیرین، تند و شور و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Agua de Sandalo ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، برگ بنفشه ، آب با مقدار کمی جوز ، زنجبیل است که با رایحه های چوبی آبزی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز آگوا فرسکا د رزز

  عطر آگوا فرسکا د رزز عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Agua Fresca de Rosas ترکیبی از مشک ، رز ، خزه درخت بلوط ، چوب صندل سفید ، یاس، گل برف با مقدار کمی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز اگوا فرسکا

  عطر اگوا فرسکا عطری خنک با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Agua Fresca ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، برگ درخت نارنج، گیاه درمنه، مرزنجوش با مقدار کمی اسطوخودوس ، رزماری ، گشنیز ، سالویا اسکلاریا، فلفل ، دانه سرو کوهی است که با رایحه های معطر فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز اگوا فرسکا اکستریم

  عطر اگوا فرسکا اکستریم عطری خنک با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Agua Fresca Extreme ترکیبی از آب دریا ، آلدهید با مقدار کمی ادویه جات معطر، گل‌های معطر است که با رایحه های معطر فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز الگریا

  عطر الگریا عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Alegria ترکیبی از ترنج ، سرخالو، یوزو ، کیوی با مقدار کمی یاس، رزماری ، گل مریم ، مگنولیا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز الگریا هومبر

  عطر الگریا هومبر عطری معتدل با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Alegria Hombre ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش، صمغ گالبانیوم، یوزو ، علف با مقدار کمی زنجبیل ، ترکیب کالون، شکوفه لیمو ترش سبز است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز بامبو

  عطر بامبو عطری خنک با رایحه ی شیرین، تند و شور و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Adolfo Dominguez Bambu ترکیبی از کهربا، آب دریا ، یاس، گل پنبه ، چوب خیزران با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی آبزی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز بامبو

  عطر بامبو عطری خنک با رایحه ی شیرین، تند و شور و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Bambu ترکیبی از کهربا، آب دریا ، یاس، گل پنبه ، چوب خیزران با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی آبزی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز بامبو فور هر

  عطر بامبو فور هر عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Bambu for Her ترکیبی از سرخالو، ترکیبات سبز ، چوب خیزران با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، گاردنیای یاسمنی، شکوفه گیلاس است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز پرایوت کالکشن آمبر

  عطر پرایوت کالکشن آمبر عطری خنک با رایحه ی شیرین، تند و شور و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Private Collection Ambar ترکیبی از ترنج ، آب دریا ، آلدهید با مقدار کمی بنفشه ، یاس تاهیتی، میوه های استوایی است که با رایحه های چوبی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز پرایوت کالکشن فریزیا

  عطر پرایوت کالکشن فریزیا عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Private Collection Freesia ترکیبی از ترنج ، لاله مردابی، نارنگی ماندارین با مقدار کمی رز ، فریزیا ، گاردنیای یاسمنی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز پرایوت کالکشن ماهونیا

  عطر پرایوت کالکشن ماهونیا عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Private Collection Mahonia ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز ته ورد

  عطر ته ورد عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Te Verde ترکیبی از نعناع ، یوزو ، چای ، چوب خیزران با مقدار کمی فریزیا ، هل ، گشنیز ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های معطر گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  آدولفو دومینگز مردانه

  عطر مردانه عطری گرم با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند adolfo dominguez می باشد. Adolfo Dominguez for men ترکیبی از اسطوخودوس ، ریحان ، سالویا اسکلاریا، دانه سرو کوهی ، آناناس با مقدار کمی نعناع ، شمعدانی ، دارچین ، جوز ، ادویه گل میخک ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های معطر فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها