۴۱۶۰ تیوزدیز | 4160 Tuesdays

 • فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  ۴۱۶۰ تیوزدیز اوور د چاکلت شاپ

  عطر اوور د چاکلت شاپ عطری با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند 4160 tuesdays می باشد. Over The Chocolate Shop ترکیبی از وانیل ، پرالین، کاکائو ، قهوه ، فندق با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ۴۱۶۰ تیوزدیز ایت فلاورز

  عطر ایت فلاورز عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند 4160 tuesdays می باشد. Eat Flowers ترکیبی از بهار نارنج، شکوفه لیمو ترش، شکوفه لیمو ترش سبز با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ۴۱۶۰ تیوزدیز رزا رایبیس

  عطر رزا رایبیس عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند 4160 tuesdays می باشد. Rosa Ribes ترکیبی از نارنگی ماندارین، گریپ فروت با مقدار کمی رز ، انگور فرنگی سیاه است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ۴۱۶۰ تیوزدیز روباب اند کاستارد

  عطر روباب اند کاستارد عطری با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند 4160 tuesdays می باشد. Rhubarb & Custard ترکیبی از لیمو ترش، گریپ فروت ، ریواس با مقدار کمی ترنج ، بیسکویت است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ۴۱۶۰ تیوزدیز روبارب اند سیتروس کلون (کلن)

  عطر روبارب اند سیتروس کلون (کلن) عطری با رایحه ی ترش و تلخ و در عین حال لطیف از برند 4160 tuesdays می باشد. Rhubarb and Citrus Cologne ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های مرکباتی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ۴۱۶۰ تیوزدیز سنتوزیازم (سنتوسیازم)

  عطر سنتوزیازم (سنتوسیازم) عطری با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند 4160 tuesdays می باشد. Scenthusiasm ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ۴۱۶۰ تیوزدیز فری وی

  عطر فری وی عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند 4160 tuesdays می باشد. Freeway ترکیبی از نارنگی ماندارین، برگ درخت نارنج با مقدار کمی یاس، تنباکو ، شکوفه پرتقال ، رام (نوشیدنی) است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ۴۱۶۰ تیوزدیز کریمی وانیلا کرامبل (کرمبل)

  عطر کریمی وانیلا کرامبل (کرمبل) عطری با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند 4160 tuesdays می باشد. Creamy Vanilla Crumble ترکیبی از خامه با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ۴۱۶۰ تیوزدیز کیلر رز

  عطر کیلر رز عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند 4160 tuesdays می باشد. Killer Rose ترکیبی از یوزو ، هلو با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ویژهناموجود
  مكان گيرنده
  ۴۱۶۰ تیوزدیز میسیز گلاس لمون شربت

  عطر میسیز گلاس لمون شربت عطری با رایحه ی ترش و شیرین و در عین حال لطیف از برند 4160 tuesdays می باشد. Mrs Gloss Lemon Sherbet ترکیبی از پرتقال، لیمو ترش، گریپ فروت ، لیمو ترش سبز با مقدار کمی ترنج ، پف نبات است که با رایحه های مرکباتی شیرین ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ۴۱۶۰ تیوزدیز وایت کوئین (کویین)

  عطر وایت کوئین (کویین) عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند 4160 tuesdays می باشد. White Queen ترکیبی از روایح دودی، فندق ، خامه با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها